Знайдено об'єктів 1809
Адреса Микільсько-Слобідська
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 15/17 Площа 54.8/22/17.8

ID:101305

#101305 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Русанівська Гавань, вул. Микільсько-Слобідська 11, Дніпровський район, яка розташована на 15 поверсі 17 поверхового будинку. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Теліги Олени
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 19/25 Площа 42/13/20

ID:101303

#101303 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Uno City House, вул. Олени Теліги 25, Шевченківський район, яка розташована на 19 поверсі 25 поверхового будинку. Квартира з євроремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою: Посудомийна машина, Пральна машина, Варильна панель, Духова шафа, Мікрохвильова піч, Холодильник. Для комфортного життя надається: Кондиціонер, Підігрів підлоги, Ванна, Панорамні вікна, Пожежна сигналізація, Конс'єрж, Гостьовий паркінг, Ліфт, Грузовий ліфт. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Теліги Олени
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 22/25 Площа 37/15/20

ID:101301

#101301 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Uno City House, вул. Олени Теліги 25, Шевченківський район, яка розташована на 22 поверсі 25 поверхового будинку. Квартира з євроремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою: Пральна машина, Посудомийна машина, Мікрохвильова піч, Холодильник, Варильна панель. Для комфортного життя надається: Кондиціонер, Підігрів підлоги, Ванна, Панорамні вікна, Пожежна сигналізація, Конс'єрж, Гостьовий паркінг, Ліфт, Грузовий ліфт. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Доброхотова Академіка
Кількість кімнат 3 кімнати Поверх Поверх 9/10 Площа 76/40/9

ID:101295

#101295 До вашої уваги представлена затишна тепла 3х кімнатна квартира на продаж за адресою: Академмістечко, вул Ак.Доброхотова, будинок 15, яка розташована на 9 поверсі 10 поверхового будинку. Загальна площа квартири 76 м2. Житлова 40 м2. Площа кухні 9 м2. Євро ремонт. Три окремі кімнати, два великих балкони, роздільний санвузол, гардероб та бонусом кладова. Система кліматичного контролю на всю квартиру. Лічильники на світло, воду, газ.Тамбур на 2 квартири Сучасне планування, функціональна та затишна квартира. Квартира обладнана меблями і всією необхідною технікою. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, до метро Академмістечко пішки 5 хвилин, громадський транспорт. Агенство нерухомості Квартали Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН 4% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
Адреса Тираспільська
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 8/16 Площа 43/15/15

ID:101292

#101292 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Місто квітів, вул. Тираспільська 54, Подільський район, яка розташована на 8 поверсі 16 поверхового будинку. Квартира з євроремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Кіото
Кількість кімнат 3 кімнати Поверх Поверх 2/12 Площа 62/43/7

ID:101288

#101288 До вашої уваги представлена 3х кімнатна квартира на продаж за адресою: Лісовий масив, вул Кіото, будинок 9, яка розташована на 2 поверсі 12 поверхового панельного будинку. Загальна площа квартири 62 м2. Житлова 43 м2. Площа кухні 7 м2. Сучасне планування, функціональна та затишна квартира. Косметичний ремонт. Є газ. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, до метро Чернигівська пішки 5 хвилин, громадський транспорт. Агенство нерухомості Квартали Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН 4% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
Адреса Шамо Ігоря
Кількість кімнат 3 кімнати Поверх Поверх 5/16 Площа 62/43/8

ID:101279

#101279 До вашої уваги представлена 3х кімнатна квартира на продаж за адресою: Русанівка, бульвар Шамо Ігоря (Давидова Олексія), будинок 14, яка розташована на 5 поверсі 16 поверхового будинку. Загальна площа квартири 62 м2. Сучасне планування, функціональна та затишна квартира. Новий євро ремонт. Планування квартири: 2 окремі спальні. Велика кухня-вітальня з каміном. Великий с/вузел з джакузі. Квартира обладнана меблями і всією необхідною технікою: духова шафа, пральна машина, посудомийна машина, холодильник, кондиціонер, бойлер, телевізор. При продажу залишаються всі меблі та техніка (як на фото). Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Відеоспостереження. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 20 хвилин до центру міста, до метро Лівобережна пішки 10 хвилин, громадський транспорт. Агенство нерухомості Квартали Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН 4% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
Адреса Ахматової Анни
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 9/11 Площа 57.6/10.2

ID:101276

#101276 До вашої уваги представлена 1 кімнатна квартира на продаж за адресою вул. Анни Ахматової 9/18, розташована на 9 поверсі 11 поверхового будинку. Загальна площа 57,6 м. кв. , лоща кухні – 10,2 кв. м., площа кімнати – 29,6 м кв. Будинок 2000 року. Матеріал стін: цегла, товщина стін – 80 см. Теплий будинок, збудований за індивідуальним проектом. Якісний ремонт, робили для себе. Було здійснено заміну комунікацій, електропроводку, труби, встановлено нові радіатори, металопластикові вікна, якісна плитка та ламінат на підлозі, балкон засклений. У квартирі є необхідні меблі (вбудована кухня, двоспальне ліжко, шафа-купе, дві додаткові шафи, робоче місце) та техніка (холодильник, пральна машина, кондиціонер, варильна поверхня, духова шафа, бойлер). У пішій доступності: супермаркети, ТЦ, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет, кінотеатр, парк. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування. Транспортна розв'язка –20 хвилин до центру міста, поряд зупинка громадського транспорту. АН "Квартали": Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН Квартали 4%
Адреса Олевская
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 18/22 Площа 66/36/11

ID:101273

#101273 До вашої уваги продаж Просторої квартири вул. Олевська 7, Новобіличі, Святошинський район, ЖК Сосновий Бір, Академмістечко яка розташована на 18 поверсі 22 поверхового будинку. Будинок ведений в експлуатацію. Новий будинок 2010 року. Консьєрж. Квартира повністю укомплектована технікою і меблями, готова до проживання. Квартира світла і простора, з великим балконом. Квартира з ремонтом, дві окремі спальні, кухня, сумісний санвузол, лоджія. В домі консьєрж, три ліфти, лічильники на воду, тепло, світло. Метро пішки -30хвилин Академмістечко, або маршрутка-10хв. Поруч магазини, кав'ярні, школа, ліс. АН КВАРТАЛИ надає: - Повну перевірку всіх документів на квартиру - Домовляється з власником про перегляд за погодженням у будь-який зручний для Вас час - Професійну консультацію - підбір варіантів на запит. Комісія 5% за фактом підписання договору. Телефонуйте, чудова квартира чекає на вас.
Адреса Героїв Космосу
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 4/5 Площа 45.5/32/6

ID:101272

101272 До вашої уваги пропонується 2-х кімнатна квартира продаж за адресою: Героїв Космосу, яка розташована на 4 поверсі 5 поверхового будинку. Квартира з євроремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою: Плита, Духова шафа, Холодильник, Пральна машина. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 40 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН Квартали 4% за фактом підписання договору куплі-продажу.
Адреса Метрологічна
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 5/6 Площа 42/12

ID:101235

101235 До вашої уваги пропонується 1-кімнатна квартира на продаж за адресою: вул. Метрологічна 54А, яка розташована на 5 поверсі 6-поверхового будинку. Свіжий ремонт. З меблями та технікою. Чудове планування. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція ,Парк ФЕОФАНІЯ ПОРУЧ Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка , метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН Квартали 4% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
Адреса Генерала Алмазова
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 7/25 Площа 50/23/12

ID:101232

#101232 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Гвардійський вул. Генерала Алмазова 18/7 Печерський район, яка розташована на 7 поверсі 25 поверхового будинку. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 5 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Коновальця Євгена
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 18/24 Площа 55/20/20

ID:101231

#101231 До вашої уваги пропонується 2 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Аристократ, вул. Євгена Коновальця 34А, Печерський район, яка розташована на 18 поверсі 24 поверхового будинку. Квартира з авторським ремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою: Телевізор, Кабельне ТБ, Шафа, Ліжко, Пральна машина, Кондиціонер, Лічильники, Посудомийна машина. Для комфортного життя надається: конс'єрж, підземний паркінг, укриття. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 5 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Коновальця Євгена
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 19/24 Площа 70/20/30

ID:101230

#101230 До вашої уваги пропонується 2 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Аристократ, вул. Євгена Коновальця 34А, Печерський район, яка розташована на 19 поверсі 24 поверхового будинку. Квартира з авторським ремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою: Телевізор, Кабельне ТБ, Шафа, Ліжко, Пральна машина, Кондиціонер, Лічильники, Посудомийна машина. Для комфортного життя надається: конс'єрж, підземний паркінг, укриття. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 5 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Шмідта Отто
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 9/9 Площа 48/31/7

ID:101229

101229 До вашої уваги пропонується 2 кімнатна квартира на продаж за адресою: вул. Шмідта Отто 35/37 , розташована на 9 поверсі 9 поверхового будинку. Дуже чиста квартира, житловий стан, але хороший варіант зробити ремонт на свій смак. Планування роздільне. Велика лоджія. Квартира дуже тепла, в середині будинку. Санвузол роздільний, лічильники на воду. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка, метро. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! КОМІСІЯ АН Квартали 4% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
Адреса Лумумби Патріса
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 9/31 Площа 84/40/20

ID:101228

#101228 До вашої уваги пропонується 2 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Taryan Towers, вул. Іоанна Павла II буд. 12, Печерський район, яка розташована на 9 поверсі 31 поверхового будинку. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 5 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 4% за фактом підписання договору.
Адреса Котарбінського Вільгельма
Кількість кімнат 2 кімнати Поверх Поверх 1/5 Площа 45/8

ID:101227

101227 До вашої уваги пропонується 2 кімнатна квартира на продаж за адресою: вулиці Вільгельма Каторбинського 8 , розташована на 1 поверсі 5 поверхового будинку. Високий перший поверх у сталінському будинку . В квартирі проведене кондиціонування і замінені вікна , потребує ремонту . Чисте парадне , закритий двір Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка, метро. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! КОМІСІЯ АН Квартали 4% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
Адреса Доброхотова Академіка
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 5/5 Площа 26/4

ID:101226

#101226 До вашої уваги представлена 1 кімнатна квартира на продаж за адресою вул. Доброхотова Академіка,26, розташована на 5 поверсі 5 поверхового будинку. Дуже тепла та затишна. У пішій доступності: супермаркети, ТЦ, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет, кінотеатр, парк. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування. Транспортна розв'язка –20 хвилин до центру міста, поряд зупинка громадського транспорту. АН "Квартали": Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН Квартали 4%
Адреса Лисогірський узвіз
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 9/26 Площа 43

ID:101225

#101225 До вашої уваги представлена 1 кімнатна квартира на продаж за адресою ЖК Orange City, Лисогірський узвіз,20 розташована на 9 поверсі 26 поверхового будинку. Квартира повністю готова до проживання - є всі необхідні меблі та побутова техніка (телевізор, пральна машина, духовка, бойлер, холодильник, електроплита, електрочайник, посудомийна машина, мікрохвильова піч, wi-fi роутер, кондиціонер, підігрів підлоги). Окрім ліжка для додаткового комфорту є диван на кухні. Дуже тепла та затишна. У пішій доступності: супермаркети, ТЦ, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет, кінотеатр, парк. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування. Транспортна розв'язка –20 хвилин до центру міста, поряд зупинка громадського транспорту. АН "Квартали": Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН Квартали 4%
Адреса Берестейський
Кількість кімнат 1 кімната Поверх Поверх 3/14 Площа 51

ID:101224

#101224 Продаж по перепоступці! До вашої уваги представлена 2 кімнатна квартира на продаж за адресою ЖК Нивки Парк, пр-т Берестейський, 65а, розташована на 3 поверсі 14 поверхового будинку. Квартира з ремонтом після будівельників. У пішій доступності: супермаркети, ТЦ, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет, кінотеатр, парк. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування. Транспортна розв'язка –20 хвилин до центру міста, поряд зупинка громадського транспорту. АН "Квартали": Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія АН Квартали 4%
Втомились шукати самостійно?
Відправити заявку